نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت

نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

هدف ما در این تحقیق، نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت است. اوقات فراغت از حیث فردی و اجتماعی اهمیت فراوانی دارد و در زمینه سرمایه اجتماعی اندیشمندان زیادی صحبت کرده اند ولی در میان آنها بوردیو، کلمن و پاتنام به طور گسترده تری سخن گفته اند. سرمایه اجتماعی را در دو بعد خانواده و جامعه مورد بررسی قرار دادیم، مولفه های آنها : اعتماد اجتماعی، شبکه ارتباطی، مشارکت اجتماعی، پیوند اجتماعی و تنوع دوستی و معاشرت. جامعه آماری، 6234 نفر از افراد روستای سیاهکلرود در استان گیلان بودند که با 36 نفر از آنها مصاحبه روشمند صورت گرفت و نمونه گیری به صورتگلوله برفی بود. نتایج تحقیق حاکی از این بود که هر چقدر اعتماد اجتماعی، شبکه ارتباطی، مشارکت اجتماعی، پیوند اجتماعی و معاشرت و دوستی افراد بیشتر باشد به همان میزان ارتباط بیشتری با افراد در جمع دارند و این یک نوع سرمایه اجتماعی است که بر اوقات فراغت اثر مستقیم می گذارد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت وارد صفحه فروش فایل دانلودی نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

نقش سرمایه اجتماعی در گذران اوقات فراغت

دانلود این فایل