پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار

پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي يافته هاي نوين پژوهشي در مهندسي برق و علوم کامپيوتر

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

هدف از این پژوهش، بررسی پخشبار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ و با حضور واحدهای تولید همزمان برق و حرارت میباشد. پخش اقتصادی بار در سیستم های قدرت به معنای یافتن ترکیبی بهینه از توان های تولیدی است بطوریکه هزینه تولید را کاهش داده و قیود مساوی و نامساوی مسئله را برآورده سازد. پخش بار اقتصادی بر مبنای روش آزادسازی لاگرانژ و با حضور واحدهای تولید همزمان برق و حرارت به دو شیوه بهینه سازی سطح بالاتر و سطح پایین تر انجام میگردد. در بهینه سازی سطح بالاتر از تابع دوگان لاگرانژ برای بروز رسانی ضرایب لاگرانژ استفاده شده به نحوی که تولید برق و حرارت مساوی تقاضا گردد. در بهینه سازی سطح پایین تر، با کاهش هزینه تولید شاخه های فرعی مسئله و قیود محلی آنها بصورت جداگانه سرو کار داریم. در انجام بهینه سازی در این سطح، از الگوریتم تجمع ذرات استفاده شده است. در واقع روش مورد استفاده، ترکیبی از روش آزادسازی لاگرانژ و الگوریتم تجمع ذرات میباشد. همچنین در این مقاله اثر شیر بخار برای واحدهای تولید کننده توان الکتریکی لحاظ شده و تاثیر آن بر تابع هزینه کل نیز تهیه و روی یک Matlab مورد بررسی قرارگرفته است. برنامه کامپیوتری الگوریتم مورد استفاده در محیط نرم افزاری سیستم چهار واحدی نمونه که شامل یک واحد تولید توان الکتریکی، یک واحد تولید توان حرارتی و دو واحد تولید همزمان برق و حرارت است، شبیه سازی شده و سپسنتایج بدست آمده با سایر روش ها مقایسه می شود.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پخش بار اقتصادی مبتنی بر روش آزادسازی لاگرانژ در واحدهایتولید همزمان (برق و حرارت ) با در نظر گرفتن موقعیت شیر بخار

دانلود این فایل