نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر

نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه پژوهش هاي معماري، شهرسازي و مديريت شهري

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

مهاجرت در کشور ما بیشتر به صورت مهاجرت روستا به شهر بوده است که اکثر پژوهندگان به اثرات منفی این مهاجرت ها در مبداء به صورت کمبود نیروی فعال و همچنین در مقصد به صورت زاغه نشینی و بالا رفتن میزان جرم و جنایت و شغل های کاذب پرداخته اند و کمتر به اثرات مثبت این مهاجرت ها در مبداء و مقصد پرداخته شده است . این پژوهش به اثرات مثبت مهاجرین در مقصد پرداخته است و نشان می دهد که چگونه مهاجرین با تشکیل شبکه های اجتماعی در مقصد اثرات منفی و ریسک مهاجرت را پایین آورده و باعث تداوم روند مهاجرت می شود و همچنین اثرات این شبکه های اجتماعی مهاجرین را در گسترش سرمایه اجتماعی شهر مقصد بررسی می کند. نتایج حاکی از پژوهش نشان می دهد که شهر اسلامشهر یکی از اینگونه شهرهاست که شبکه های اجتماعی مهاجرین در این شهر تشکیل شده است و ریسک مهاجرت را برای مهاجرین بعدی پایین آورده است و با گسترش سرمایه اجتماعی بین مهاجرین ، باعث تداوم روند مهاجرت به اسلامشهر شده است .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

نقش شبکه های مهاجرت دربالا رفتن سرمایه اجتماعی وتداوم روند مهاجرت به شهراسلامشهر

دانلود این فایل