کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی

کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي مهندسي برق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

کشف هدف کوچک با شدت نور بالا در یک تصویر حرارتی با نسبت سیگنال به نویز (SNR) پایین بسیار مهم است ودر کاربردهای ردیابی و جستجو برای سیستم های مختلف دریایی کاربرد دارد. در نتیجه دستیابی به یک الگوریتم بهینه، می تواند گامی مهم در حل مسائل مربوط به کشف و ردیابی اهداف حرارتی (IRST) باشد. کشف هدف در یک محیط همگن مانند آسمان بسیار آسان است ولی در یک محیط ناهمگن مانند تلفیقی از دریا و آسمان همراه با نویزهای مختلف کاری دشوار می باشد. در این مقاله به کمک یک روش جدید براساس شیفت میانگین تطبیقی، تصویر حرارتی هموار شده و پس از اینکه ناحیه هدف مشخص گردید به کمک بیشینه گیری ستونی از تصویر گرادیان و روشهای مختلف شکل شناسی، کوچکترین هدف مورد نظر کشف ابعاد و مرکز آن مشخص می گردد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی وارد صفحه فروش فایل دانلودی کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

کشف هدف کوچک به کمک روش فیلترینگ شیفت میانگین تطبیقی بهینه شده در تصاویر حرارتی نویزی

دانلود این فایل