بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی

بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي افق هاي نوين در علوم مديريت و حسابداري، اقتصاد و کارآفريني

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

حسابرسی داخلی دارای نقش مهم و حیاتی در حاکمیت و عملیات سازمان است. زمانی که این واحد به صورت موثر در خدمت عملیات و مدیریت سازمان است، می تواند کمک بزرگی به سازمان در دستیابی به هدف ها باشد. در این پژوهش دو عمل تاثیر گذار براثربخشی حسابرسی داخلی مورد بررسی قرار گرفت است. در این مطالعه برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه کتبی که قابلیت اعتمادو اعتبار آن تایید شده، استفاده شده است. جامعه مورد مطالعه این پژوهش حسابرسان شرکت های دولتی در سال 1394 بوده است.برای آزمون فرضیه های این تحقیق از ضریب همبستگی پیرسون استفاده شده است. یافته های این تحقیق نشان داد که یک متغیر صلاحیت حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی تاثیر گذار هستند، ولی اندازه حسابرسی داخلی بر اثربخشی آن تاثیری ندارد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسی ویژگی های کمی و کیفی حسابرس بر اثر بخشی حسابرسی داخلی در بخش دولتی

دانلود این فایل