مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین)

مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس ملي مهندسي عمران و توسعه پايدار ايران

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

رابطه مانینگ به علت سادگی و درجه دقت قابل قبول از پرکاربردترین معادله های تحلیل مقاومت جریان می باشد و یکی از مهمترین پارامترهای این معادله ضریب زبری می باشد که باید به صورت دقیق و محاسبه شده وارد معادله شود روشای مختلفی برای برآورد ضریب زبری مانینگ ارائه شده است که برای شرایط خاص هر رودخانه باید ارزیابی شوند. در این تحقیق با سه روش رابطه های تجربی، استفاده از جدولهای تعیین ضریب زبری و نتایج واقعی محاسبه شده براساس دبی و سطح مقطع واقعی برای دو مقطع رودخانه جراحی پلفلور و آبشیرین براورد شد. مقایسه نتایج واقعی و تجربی نشان می دهد که روشهای گارد وراجوو سابرامانیا نتایج قابل قبولی برای برآورد ضریب زبری مانینگ n در ایستگاه پلفلور ارائه می دهند همچنین روشهای گارد وراجو و مایرپیترومولر برای برآورد این ضریب در ایستگاه آبشیرین پیشنهاد داده می شود.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقایسه چند روش برآورد ضریب زبری مانینگ در رودخانه جراحی(مطالعه موردی:ایستگاه پلفلور و آبشیرین)

دانلود این فایل