تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود

تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش سراسري فناوري و تکنولوژي در مهندسي عمران، معماري،برق و مکانيک

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

از بین همه انواع شکست شناخته شده در سازه های بتنی، شکست برشی به این دلیل که عضو بدون هیچ گونه اخطار قبلی شکسته می شود بدترین نوع شکست می باشد. با وجود تحقیقات گسترده در زمینه مقاوم سازی با استفاده از کامپوزیت های FRP هنوز مطالعه بر روی رفتار اعضای بتنی پیش تنیده FRP نیاز به تحقیقات ومطالعات گسترده دارد. این امر به ویژه برای تیر پیش تنیده بتنی T شکل یا کابل پیش تنیدگی FRP ضروری تر است. درمطالعه حاضر بررسی رفتار تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده یا استفاده از پلیمرهای تقویت شده به کمک الیاف کربنی انجام شده است. تجزیه و تحلیل یه روش المان محدود یا استفاده از نرم افزار آباکوس صورت گرفته است. هدف از این مطالعه بررسی وابستگی ظرفیت برشی تیرهای پیش تنیده CFCC در نسبت های مختلفa/d است. در تحقیقات انجام شده ابتدا چهار تیر یا نسبت های مختلفa/d(3/5،2/5،1/5) که هر سه تیر درمعرض بارگذاری دو یار متمرکز به فاصله a از تکیه گاه و یک تیر درمعرض بارگذاری یار گسترده یکنواخت مدلسازی و بررسی شده است. سطح مقطع و آرماتورهای تقویتی در همه تیرها یکسان است.نتایج تجزیه و تحلیل نشان داد ظرفیت برشی تیرها یا نسبتa/d رابطه معکوس دارد. مقایسه نتایج تجزیه و تحلیل یا فرمول طراحی برشی آیین نامه ها نشان داد فرمول آیین نامه CSA S806-12 مشابه وابستگیa/d اما مقادیری پایین تر از مقاومت برشی از تجزیه و تحلیل را داده است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود وارد صفحه فروش فایل دانلودی تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تأثیر نسبت دهانه به عمق بر ظرفیت برشی تیرهای بتنی T شکل پیش تنیده شده با استفاده از مصالح FRP به روش المان محدود

دانلود این فایل