ایران بازدید

 افزایش  افزایش

اطلاعات کاربری

تعداد کاربران: 1540

تعداد کل سایت ها: 212

تعداد سایت های فعال: 197

بازدید های امروز: 128614

بازدید های دیروز: 1561

کاربران آنلاین: 5

تعداد کل بازدید ها: 48837374

تعداد کل امتیازها: 12492800

کسب درآمد حرفه ای، منطقی و پایدار

تعاریف:

موجودی شناور = بالانس بعلاوه درآمد امروز

درآمد امروز: مجموع جوایزی که بر اساس موقعیتی که در جدول برترینهای امتیاز امروز و جدول برترینهای ip به کاربر تعلق گرفته که مقدار آن تا آخر ساعت کاری سایت (23:50) متغیر می باشد.

بالانس: درآمد تثبیت شده کاربر بوده که درصورت رسیدن به 100000 ریال قابل برداشت بوده یا جهت خرید بازدید و ارتقا حساب کاربری مورد استفاده قرار می گیرد. این درآمد تثبیت شده عبارت است از درآمد روزانه روزهای قبل بعلاوه مبالغی که بابت پورسانت خرید زیرمجموعه ها به کاربر تعلق می گیرد.

درخواست برداشت وجه:

موجودی بالانس همان درآمد کاربر هست. جهت دریافت موجودی بالانس رعایت موارد ذیل ضروریست:

1- موجودی بالانس باید بیشتر از 100000 ریال باشد.

2- هنگام ارسال درخواست باید امتیازی معادل دو برابر مبلغ ریالی بالانس در پنل کاربر وجود داشته باشد که این میزان امتیاز هنگام واریز وجه کسر می گردد.

مثال:
120000 ریال بالانس آماده پرداخت
100000 ریال درخواست پرداخت
200000 موجودی امتیاز مورد نیاز
در نتیجه 100000 ریال پرداخت می گردد و موجودی فعلی حساب 20000 ریال خواهد شد. و 200000 امتیاز نیز از کاربر کسر می گردد.

3- مبلغ درخواست شده الزاما به حساب پی لاین کاربر که همان ایمیل ثبت نامی در پی لاین می باشد واریز می گردد. پس از ارسال تیکتهایی با مضمون ارسال وجه مستقیم به حساب بانکی خودداری نمایید و قبل از شروع کسب درآمد حساب پی لاین خود را فعال نمایید.

4-هرگونه درآمد کاربر اعم از رقابت امتیاز یا آی پی یا حق پورسانت حاصل از واریزی زیرمجموعه ها به حساب بالانس افزوده می گردد و برای برداشت تابع موارد 1 و 2 می باشد مگر مواردی که صرف خرید داخلی سایت گردد.

5-بالانس و امتیاز بدون تاریخ انقضا خواهد بود و محدودیت درخواست یا مصرف نخواهند داشت.

irbazdid.com
روشهای کسب درآمد در ایران بازدید:

روش اول:استفاده از امتیاز جهت شرکت در رقابتهای روزانه

کاربران می توانند در رقابتهای روزانه شرکت کنند و تلاش خود را نسبت به کاربرهای دیگر بسنجند. البته غیر از تلاش قطعا کسب اطلاعات و قدرت تفکر و خلاقیت کاربر هم مهم خواهد بود تا به عوامل تسریع در امتیازگیری پی برده و بتواند درآمد خود را افزایش دهد.


روش دوم: فروش امتیازهای اضافی

همانطور که تا کنون ملاحظه نموده اید، سیاستهای درآمدی سایت بصورت محافظه کارانه ای در حال اجرا بوده و درجهت حفظ تعادل طی یک معامله برد/برد به سمت افزایش جوایز و درآمدهای کاربران پیش رفته به گونه ای که مدیریت سایت، اهتمام خود را در پرداخت بیش از 80 درصد درآمد خود به کاربران بکار گرفته است. لذا در ادامه سیاستهای قبلی تشویقی قسمتی در سایت تعبیه گردیده که هر کربر میتواند امتیاز خود را به کاربر دیگر بفروش رساند. بنا براین می توانید با فروش امتیازهای اضافی خود به دیگران با قیمتهای ارزانتر از قیمتهای سایت درآمد قابل توجهی کسب نمایید.


روش سوم: پرداخت پورسانت تا 50 درصد کل واریزی هر زیرمجموعه شما

هر گاه یک کاربر با کلیک بر لینک اختصاصی شما وارد سامانه بهبود الکسای ایران بازدید شود و ثبت نام کند زیرمجموعه دائمی شما خواهد بود و چنانجه اقدام به خرید بازدید نماید یا وضعیت کاربری خود را ارتقا دهد درصدی از هر واریزی او به حساب شما افزوده می شود.


زیرمجموعه گیری چه فایده ای دارد؟

چنانچه تجربه ای در بازاریابی محصولات مختلف در اینترنت داشته باشید شاید تا کنون از اینکه موفقیت چشمگیری کسب نکرده اید خسته شده باشید اما تجربه به ما نشان داده که برای موفقیت یا باید تنوع بسیار بالایی در محصولات وجود داشته باشد یا یک محصول خاص که مورد نیاز قشر وسیعی از جامعه باشد را باید انتخاب کرد که دومی بسیار به صرفه تر بوده و نتیجه بهتری نشان داده.

ازطرفی ما بنا به تجربیاتی که کسب نموده ایم بهترین محصولی که مورد نیاز بسیاری از وبلاگ نویسان و مدیران سایتها و وبمسترها باشد، خدمات سایت ایران بازدید را که هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جنبه اعتبار بخشی به سایتها را دارد به شما معرفی می کنیم. چرا که پرواضح است ، مدیری که هزینه بیشتری برای اعتباربخشی به سایت خود انجام داده موغق تر و قابل اطمینان تر بوده و در مقابل سایتهایی که تبلیغات نداشته باشند زنده بحساب نمی آیند. پس:

اگر افرادی را به سایت معرفی کنید که ثبت نام کنند و بتوانند فعالیت خوبی داشته باشند معادل درصدی پورسانت حاصل از هر نوع واریزی ایشان، به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود. مثلا اگر یکی از زیرمجموعه های شما یک محصول را خریداری نماید و آن محصول 1000000 بازدید باشد اگر حتی عضویت خود را ارتقا نداده باشید 10 درصد واریزی یعنی 50000 ریال به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده می شود.چنانچه زیرمجموعه شما عضویت خود را ارتقا دهد نیز به همین ترتیب 10 درصد واریزی او به حساب شما واریز خواهد شد. زیرا شما معرف آن کاربر هستید.

همچنین 25 درصد مالغ خرید بالانسی زیرمجموعه ها نیز درصورتیکه پرداخت بالانسی داشته باشند به شما تعلق خواهد گرفت.

مشاهده می فرمایید که اگر فقط بک کاربر کوشا و حرفه ای معرفی کنید حتی اگر خودتان هم هیچ فعالیتی نکنید و هیچ محصولی خریداری ننمایید تا همیشه از فعالیت ایشان سود می برید.

حال اگر تنها یک بار حساب خود را به حالت نقره ای افزایش دهید می توانید تا 30 درصد واریزی های وی پورسانت دریافت نمایید.

چنانچه تنها یک بار برای یک ماه حساب خود را به حالت طلایی ارتقا داده باشید علاوه بر استفاده از مزایای ارتقا تا 50 درصد کل واریزی های زیرمجموعه های خود تا همیشه دریافت خواهید کرد. توجه کنید در این حالت شما تنها با ارتقا دو زیرمجموعه از صدها زیرمجموعه خود به طلایی هزینه ارتقا عضویت خود را بازخواهید گرداند. .


راهنمای زیرمجموعه گیری:

شما می توانید لینک اختصاصی خود را با عناوین مناسب برای فروشندگان یا صاحبان کالاها و خدمات یا تولیدکنندگان یا مدیران سایتها و ... ارسال کنید. مثلا متن زیر:

مدیریت محترم سایت ...
با سلام
از شما دعوت می شود که سایت خود را در سامانه افزایش بازدید و بهبود حرفه ای رتبه الکسا ثبت کنید. سایت شما به بازديدکنندگان زیادی نشان داده مي شود و همچنین به زودی شاهد بهبود رنک سایت خود خواهید بود و موجب افزایش بازدید و اعتبار و در نتیجه افزایش فروش محصولات و خدمات شما می شود.

برای ثبت نام به این لینک (http//irbazdid.com/?refer=username) مراجعه نمایید.

با سپاس


شما می توانید متن بالا را تغییر دهید و از متنهای بهتر و زیباتری استفاده کنید.
همچنین از بنر های قسمت زیرمجموعه گیری در پنل سمت راست کاربری خود استفاده نمایید
لازم به ذکر است، قسمتی در پنل سمت راست حساب کاربری افزوده شده که موجودی حساب درآمد قابل برداشت حاصل از پورسانت واریزی خرید محصول یا ارتقا زیرمجموعه های کاربر ان را نشان خواهد داد و هرگونه واریزی از طرف سایت یا درخواست برداشت کاربران از این قسمت انجام خواهد شد..
از نظر ما کاربران فعال سهامداران فعالیتهای ما محسوب می گردند و در درآمد ما سهیم خواهند بود.

کسب درآمد

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد آنلاین

اینترنت کسب درآمد

کسب درآمد از اینترنت
اینترنتی کسب درآمد
کسب درآمد
کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد از اینترنت راحت ترین راه کسب درآمد در حال حاضر میباشد وارد این کسب درآمد شوید و لذت ببرید کسب درآمد , کسب درآمد اینترنتی آی پی سل , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد در اینترنت , کسب درآمد آنلاین
کسب درآمد,کسب درآمد اینترنتی,,,,,,,
کسب درآمد کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد کسب درآمد

چت

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد آی پی سل

کسب درآمد,کسب درآمد اینترنتی آی پی سلکسب درآمد آی پی سل,کسب درآمد,کسب درآمد اینترنتیکسب درآمد,کسب درآمد اینترنتیکسب درآمد,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,اینترنت کسب درآمد,کسب درآمد اینترنتی آی پی سل,کسب درآمد,روشهای کسب درآمد اینترنتی,روشهای کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد , کسب و کار اینترنتی , کسب درمد از اینترنت , کسب درامد , درآمد اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , افزایش بازدید , سایت کسب درآمد اینترنتی , سایت کسب درآمد از اینترنت , اینترنت کسب درآمد , kasbedaramad , روشهای کسب درآمد , روشهای کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد از اینترنت , روشهای کسب درآمد اینترنتی , آموزش کسب درآمد اینترنتی , آموزش کسب درآمد , اموزش کسب درامد , راههای کسب درآمد اینترنتی , راههای کسب درامد از اینترنت کنکور , سایت کسب درامد ipsell , سایت کسب درآمد ای پی سل , کسب درآمد از اینترنت , ریاضی , کسب درآمد اینترنتی, کسب درآمد, نرم افزار کسب درآمد از اینترنت , پکیج کسب درامد از اینترنت , تکنیک های کسب درآمد , سی دی های آموزشی کسب درآمد, سایت کسب درآمد , درآمد, سایت درآمد کسب درآمد , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد اینترنتی , کسب درامد از اینترنت , کسب درآمد اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , آموزش کسب درآمد از اینترنت سایت کسب درآمد اینترنتی ipsell , کسب درامد اینترنتی , کسب درآمد از پاپ اپ , کسب درآمد از پاپ آپ , کسب درآمد از بازدید